Elektrické pece Svoboda

V Zahradách 170 25101 Světice u Říčan, fax.: 323 605 489, e-mail: elpece@email.cz, Václav Svoboda - mobil: 603 712 014, e-mail: vpece@email.cz, Zdeněk Svoboda - mobil: 603 415 392, e-mail: zspece@volny.cz

V Zahradách 170 25101 Světice u Říčan
e-mail: elpece@email.cz

Zdeněk Svoboda
mobil: 603 415 392
e-mail: zspece@volny.cz

Václav Svoboda
mobil: 603 712 014
e-mail: vpece@email.cz

CZ EN
Naše firma má dlouholeté zkušenosti s konstrukcí a zakázkovou výrobou pecí. Naše pece jsou určeny pro průmysl, laboratoře a další obory. vyrobíme Vám odporové pece, komorové, laboratorní, kalicí atd.
www.elpece.cz -> O firmě

Elektrické pece

elpece

 S tradicí od roku 1932
Požadujete-li od elektrických pecí vysokou kvalitu a přesné parametry vyhovující právě vaší činnosti, obraťte se na specialisty, kteří mají v oboru dlouhodobé zkušenosti.

Společnost Elektrické pece Svoboda se zabývá výrobou průmyslových pecí již od roku 1932. I přesto, že byla firma v 50. letech znárodněna, jsme nepřestali v oboru pracovat a po roce 1989 jsme opět začali vyrábět pece soukromě.

Další důvody proč zvolit Elektrické pece Svoboda

• výhradně zakázková výroba – pece na míru vašich potřeb a požadavků
• příznivé ceny – zakázková výroba není dražší než sériová
• vysoká odbornost a bohaté praktické zkušenosti
• řada spokojených zákazníků (Varta, Panasonic a mnoho dalších)
• vysoká kvalita a dlouhá životnost pecí

Zakázková výroba není luxus, ale přirozená potřeba

Jistě máte konkrétní představy o parametrech vaší elektrické pece. Nedělejte kompromisy volbou pecí vyráběných sériově. Těžko tak můžete dosáhnout dokonalého uspokojení vašich potřeb. Zkušenost nám ukázala, že zakázková výroba je tím správným řešením pro naše zákazníky. Poznejte i vy výhody, o kterých se již naši klienti přesvědčili.

Když si kvalita s cenou rozumí

Zakázková výroba přináší nejen vynikající kvalitu a přesnost řešení. Zároveň jsme schopni vám zaručit velmi příznivou cenu, srovnatelnou s konkurencí. Elektrické pece na míru navíc přinášejí výraznou úsporu prostředků vynaložených na provoz a údržbu. Sdělte nám své požadavky a získejte více informací, jak lze ušetřit.

Elektrické pece pro vás

Naše pece jsou určené pro průmysl, laboratoře a podobné obory. Výrobní program zahrnuje i speciální druhy pecí, jako pece s ochrannou atmosférou vodíku, dusíku nebo argonu. Využijte našich dlouholetých zkušeností a přidejte se k řadě spokojených klientů.
laboratorní pece
• pece komorové
• kelímkové pece
• pece s ochrannou atmosférou
• kontinuální, vozové a vakuové pece
• pece temperovací a nahřívací
 

Naše firma má dlouholeté zkušenosti s konstrukcí a zakázkovou výrobou pecí. Naše pece jsou určeny pro průmysl, laboratoře a další obory. vyrobíme Vám odporové pece, komorové, laboratorní, kalicí atd.

 

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies